Parkets

Parkets ir grīdas seguma veids, kas iederēsies gan klasiskā, gan modernā interjerā. Piedāvājam gan mūsdienīgus divslāņu parketa veidus, ko iespējams ieklāt uz apsildāmās grīdas, gan arī klasisku masīvkoka parketu.

divslāņu parkets

Latvijā ražoti divslāņu parketa dēļi, kas ir īpaši piemēroti ieklāšanai uz apsildāmās grīdas. Sastāv no Osb vai bērza saplākšņa apakšējā slāņa, un ozola virsējā slāņa. Šāda konstukcija nodrošina labu siltumvadītspēju, kā arī izturību pret temperatūras un mitruma svārstībām.

Dēlīšu konstrukcija ir identiska divslāņu parketa dēļiem, atšķiras tikai izmēri. Skujiņas parketa dēlīši ir īsāki. Arī šo parketa veidu ir iespējams ieklāt uz betona pamatgrīdas, tai skaitā, apsildāmās grīdas.

Galvenā atšķirība no klasiskā parketa ir dēļu gali, kas tiek piegriezti 45 vai 60 grādu leņķī. Tādējādi tiek iegūts elegants virsmas raksts. Piedāvājam gan divslāņu, gan masīvkoka ozola franču skujiņas parketu.

Masīvkoka parkets ir klasisks parketa veids, kas ir izturējis laika pārbaudi un nav zaudējis aktualitāti arī mūsdienās. Katrs parketa dēlītis tiek izgatavots no atsevišķas ozola sagataves. Masīvkoka parketa dēlīši nav līmēti ne biezumā, ne garumā.

Parketa grīdas priekšrocības

Kāpēc izvēlēties mūs?

Augstas kvalitātes koka grīdu piedāvājums

Latvijā ražota produkcija

Profesionāli meistari ar vairāku desmitu gadu pieredzi

Adekvāta un elastīga cenu politika

Pilns darbu komplekss - gan materiāli, gan ieklāšana

Plašs veiksmīgu projektu portfolio

Augsta klientu apkalpošanas kultūra un serviss

Bezmaksas konsultācija un tāmes sastādīšana