Sīkdatņu politika

Tāpat kā lielākā daļa interneta vietņu, arī šī mājaslapa izmanto sīkdatnes. Tie ir neliela izmēra faili, kas tiek lejupielādēti datorā, lai uzlabotu un bagātinātu lapas lietošanas pieredzi. Ar to palīdzību serveris var identificēt lietotāju, kura datorā lejupielādēta sīkdatne. Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, lūdzu skatiet Wikipedia rakstu par HTTP sīkfailiem.

Sīkdatnes ir iespējams ierobežot un atspējot, izmantojot interneta pārlūka iestatījumus (kā to pareizi izdarīt – lūdzu meklējiet pārlūka palīdzības lapā). Tomēr jāņem vērā, ka sīkdatņu ierobežošana var ietekmēt konkrētās un arī citu mājaslapu darbību, funkcionalitāti un iespējas, tādēļ tiek rekomendēts sīkdatņu darbību neierobežot.

Īpašos gadījumos tiek izmantotas sīkdatnes, ko nodrošina uzticamas trešās personas. Šī lapa izmanto Google Analytics, kas ir viens no plašāk izplatītajiem un uzticamākajiem analītikas risinājumiem. Tas palīdz izprast auditorijas uzvedību mājas lapā un uzlabot lietošanas pieredzi. Tā sīkdatnes var uzskaitīt darbības, kas lapā veiktas, laiku, kas pavadīts, izmantojot noteiktas lapas daļas, lai spētu uzlabot kvalitatīvu un atbilstošu saturu. Plašāku informāciju par Google Analytics sīkfailiem lūdzu skatiet oficiālajā Google Analytics lapā.

Apkopojot doto informāciju par sīkdatņu darbību, tiek rekomendēts tās tomēr atļaut izmantot un neatspējot, jo tās var būtiski ietekmēt lapas darbību. Ja nepieciešama papildus informācija – lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot e-pasta adresi info@solideco.lv.

Jūsu uzmanībai!

Turpinot uzturēties solideco.lv mājaslapā, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai.