Koka grīdu ieklāšana

Piedāvājam koka grīdu ieklāšanas pakalpojumus. Mūsu uzņēmuma meistariem ir ilggadēja pieredze koka grīdu ieklāšanas darbos. Pasūtot gan materiālus, gan darbus no viena piegādātāja, Jūs varat izvairīties no situācijas, ka neveiksmes gadījumā darbu veicējs vainos materiāla piegādātāju, vai arī otrādi. Pirms darbu uzsākšanas mēs veicam objekta apskati un veicam nepieciešamos mērījumus, no kuriem svarīgākais ir pamatgrīdas mitruma mērījums.

Divslāņu parkets tiek ieklāts, līmējot to uz pamatgrīdas. Nav iespējama ‘’peldošās grīdas’’ izveide. Kā pamatgrīda var kalpot saplāksnis, Osb, kā arī betona pamatgrīda (visbiežāk, Estrich tipa betons, tai skaitā, ar zemgrīdas apsildi). Līme tiek smērēta uz pamatgrīdas, un pēc tam uz tās tiek klāts parkets. Spundēs līme nav jāsmērē! Ja pamatgrīdas mitruma līmenis pārsniedz pieļaujamo, ir nepieciešams veikt papildus žāvēšanu. Gadījumos, ja tas nav iespējams, var izmantot īpašas hidroizolējošās gruntis.

wood floor instalalation scheme

Noteikumi attiecībā uz koka grīdu ieklāšanu un ekspluatāciju:

  1. Uzglabāšanas un ieklāšanas laikā telpas temperatūra jānodrošina ne zemāka par 15° C, gaisa relatīvas mitrums 45 ± 10%. Grīdas dēļu ieklāšanu vēlams uzsākt nekavējoties pēc to piegādes.
  2. Grīdas dēļi jāuzglabā ražotāja iepakojumā (plēvē). Izsaiņošana jāveic tieši pirms ieklāšanas.
  3. Pamatgrīdai jābūt sausai, stabilai un taisnai, pretējā gadījumā dēlis ieņem pamatgrīdas formu. Pamatgrīdas mitrums nedrīkst pārsniegt 12%.
  4. Pamatgrīdai jābūt tīrai. Ja pamatgrīda ir netīra (piemēram, ar apmetumu vai krāsu), tad pirms dēļu uzklāšanas tā ir jāslīpē, lai nodrošinātu līmes saķeri.
  5. Gar sienām paralēli dēļu virzienam jāatstāj vismaz 10 mm izplešanās spraugas, kuras pēc ieklāšanas nosedz ar grīdlīsti.
  6. Grīdas dēļu apdari drīkst uzsākt tikai pēc līmes pilnīgas sacietēšanas.
  7. Apdari veic atbilstoši apdares materiāla lietošanas instrukcijai.
  8. Ekspluatācijas laikā telpās jānodrošina temperatūra ne zemāka par 15º C, relatīvais gaisa mitrums robežās starp 40 – 65%.
  9. Ja ieklāšanas vai ekspluatācijas laikā gaisa mitruma līmenis neatbilst iepriekš minētajam, nepieciešams lietot gaisa mitrinātājus vai kondicionierus-sausinātājus.
  10. Ekspluatācijas laikā jācenšas maksimāli novērst mitruma iedarbību uz koka grīdām. Uzkopšana jāveic ar mitru (nevis slapju) drānu, lietojot koka grīdām paredzētus uzkopšanas līdzekļus.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Augstas kvalitātes koka grīdu piedāvājums

Latvijā ražota produkcija

Profesionāli meistari var vairāku desmitu gadu pieredzi

Adekvāta un elastīga cenu politika

Pilns darbu komplekss - gan materiāli, gan ieklāšana

Plašs veiksmīgu projektu portfolio

Augsta klientu apkalpošanas kultūra un serviss

Bezmaksas konsultācija un tāmes sastādīšana