Franču skujiņas parkets

Franču skujiņas (Chevron) parkets atšķiras no klasiskās skujiņas ar to, ka gali ir piegriezti 45 vai 60 grādu leņķī. Divslāņu franču skujiņas parkets sastāv no diviem slāņiem – 9 mm OSB apakšējā slāņa, un 3 mm virsējā ozola slāņa. Divslāņu franču skujiņas parketu ir iespējams ieklāt uz apsildāmās grīdas. Ieklāšana notiek, līmējot parketu pa tiešo uz betona vai cita veida pamagrīdas (bez apakšklāja izmantošanas).

Franču skujiņas parkets tiek slīpēts rūpnīcā, pa perimetru parketa dēļiem ir fāzīte (0,5 mm nofrēzējums 45 grādu leņķī). Virsējā ozola slāņa biezums ir pilnīgi pietiekams, lai franču skujiņas parketu varētu vairākas reizes slīpēt un atjaunot. Šis parketa veids kādu laiku bija nepelnīti aizmirsts, bet mūsdienās tas atgūst aizvien lielāku popularitāti sava elegantā un cēlā izskata dēļ.

divslāņu parkets ar osb pamatni

Pieejamie franču skujiņas parketa izmēri:

12 x 135 x 400 / 535 / 670 mm (piegriezums 45 grādu leņķī)
12 x 135 x 455 / 590 / 725 mm (piegriezums 60 grādu leņķī)

Piedāvājam veikt parketa rūpniecisksko apdari dažādos toņos. Šāda apdare nodrošina augstu nodilumizturību un vieglu kopšanu. Rūpnieciskajai apdarei izmantojam vācu ražotāja Hesse Lignal cietvasku (hardwax oil, jeb eļļa ar vaska daļiņām). Cietvaksks ir dabīgs, nesatur cilvēkam un videi kaitīgas sastāvdaļas.

Daži realizētie franču skujiņas parketa projekti

Šķirojums

Atkarībā no zaru daudzuma un citiem parametriem, franču skujiņas parketa dēļi tiek iedalīti vairākās šķirās. Jāpiebilst, ka visi zari ir špaktelēti, ārā krītošu zaru nav nevienā šķirā. Starp šķirām pastāv tikai vizuālas atšķirības, kvalitātes un ekspluatācijas ziņā atšķirību nav. Attēlos uzrādīti neapstrādāti franču skujiņas parketa dēļi. Jebkuras šķiras parketu iespējams apstrādāt jebkurā tonī, saskaņā ar klienta vēlmēm.

Ozols Premium

Minimālas koksnes toņu un tekstūru variācijas, praktiski bez zariem, pieļaujas nelieli, saauguši punktveida zariņi ar diametru ≤5mm. Šīs šķiras parkets tiek izmantots izsmalcinātos un ekskluzīvos interjeros, ja klients nevēlas redzēt zarus, un ja cena nespēlē noteicošo lomu.

Ozols Select

Nelielas koksnes toņu un tekstūras variācijas, pieļaujas nelieli zariņi. Viena no populārākajām šķirām, jo tā ir kā kompromiss starp bezzaru parketu (Premium), un parketu ar lielākiem zariem (Classic un Rustic).

Ozols Living

Pieļauti nelieli zariņi, kā arī aplievas koksne (gaišākas koksnes joslas gar parketa dēlīšu malām). Aplieva ir koksnes ārējā daļa, bet cietības un kvalitātes ziņā tā neatšķiras no pārējās koksnes. Atšķirība ir tikai vizuāla.

Ozols Classic

Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, tiek pieļauti lielāka izmēra zari. Netiek pieļauta aplievas koksne.

Ozols Rustic

Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, tiek pieļauti lielāka izmēra zari, un tiek pieļauta arī aplievas koksne. Šis ir visbiežāk izvēlētais šķirojums, jo šīs šķiras parkets vislabāk atklāj ozola koksnes dabīgo skaistumu, ir redzama dažādu toņu un tekstūru koksne, kā arī cenas ziņā tas ir vispieejamākais.

Pieejamie franču skujiņas parketa toņi

Clear (vaskots)

Clear White (vaskots)

Super White (vaskots)

Polar White (vaskots)

Medium Oak (vaskots)

Dark Oak (vaskots)

Antique (vaskots)

Gray (vaskots)

Graphite (vaskots)

Walnut (vaskots)

Ebony (vaskots)

Mahogany (vaskots)

Silver (vaskots)

Copenhagen Fog (vaskots)

London Fog (vaskots)

Oslo Fog (vaskots)

Shanghai Old Town Fog (vaskots)

Stavanger Fog (vaskots)

Strasbourg Fog (vaskots)

Tallin Fog (vaskots)

Transparent (eļļots)

Light White (eļļots)

Sand (eļļots)

Extra White (eļļots)

Havanna (eļļots)

Coral (eļļots)

Antique Oiled (eļļots)

Tabac (eļļots)

Graphit Lite (eļļots)

Graphite (eļļots)

Chestnut (eļļots)

Marrone (eļļots)

Moorland (eļļots)

Onyx (eļļots)

Schwarz (eļļots)

Kāpēc izvēlēties mūs?

Augstas kvalitātes koka grīdu piedāvājums

Latvijā ražota produkcija

Profesionāli meistari ar vairāku desmitu gadu pieredzi

Adekvāta un elastīga cenu politika

Pilns darbu komplekss - gan materiāli, gan ieklāšana

Plašs veiksmīgu projektu portfolio

Augsta klientu apkalpošanas kultūra un serviss

Bezmaksas konsultācija un tāmes sastādīšana