Grīdas dēļi

Masīvkoka ozola grīdas dēļi ir klasisks grīdas seguma veids, kurš iederēsies gan tradicionālā, gan modernā interjerā. Stingra kvalitātes kontrole visos ražošanas posmos, sākot ar koksnes žāvēšanu, līdz pat gala apdarei, ļauj mums piedāvāt augstākās kvalitātes produkciju.

masīvkoka dēļi

Mūsu piedāvātie masīvkoka grīdas dēļi ir pilnībā izgatavoti no cēlkoka- ozola. Tie nav līmēti, katrs dēlis tiek ēvelēts no vienas veselas, atsevišķas sagataves. Dēļiem ir spunde un grope sānos un galos, kā arī fāzīte (1 mm plats nofrēzējums 45 grādu leņķī pa dēļa perimetru, kas savienojot dēļus, veido gropīti). Mūsu piedāvātie masīvkoka grīdas dēļi tiek slīpēti rūpnīcā.

Pieejamie masīvkoka ozola grīdas dēļu izmēri:

15 x 130 / 160 x 600 – 3000 mm
21 x 120 / 140 / 160 / 180 / 200 x 800 – 2800 mm

15 mm biezuma dēļus iespējams ieklāt uz saplākšņa, OSB vai līdzīga koka seguma. Dēļu ieklāšana notiek, līmējot un naglojot tos pie pamatgrīdas. 21 mm dēļus, papildus iepriekš minētajam, iespējams ieklāt arī uz lāgām (latām). Masīvkoka grīdas dēļus neiesakām ieklāt uz betona pamatgīdas, un uz apsildāmajām grīdām. Ieteicams vispirms uz betona ieklāt saplāksni vai OSB, un tad uz tā klāt masīvkoka grīdas dēļus.

Pirms ekspluatācijas uzsākšanas, ir jāveic grīdas dēļu apdare. Apdari iespējams veikt rūpnīcā (cietvaska apdare dažādos toņos), vai arī pēc ieklāšanas objektā (eļļošana, lakošana vai cita veida apdare). Rūpniecisko apdari veicam ar vācu ražotāja Hesse Lignal cietvaska eļļu (hardwax oil). Rūpnieciski vaskota grīda ir gatava ieklāšanai un ekspluatācijai, pēc ieklāšanas vairs nav jāveic nekādi apdares darbi. Vasks nodrošina augstu nodilumizturību un vieglu kopšanu.

Daži realizētie grīdas dēļu projekti

Šķirojums

Atkarībā no zaru daudzuma un citiem parametriem, grīdas dēļi tiek iedalīti vairākās šķirās. Jāpiebilst, ka visi zari ir špaktelēti, ārā krītošu zaru nav nevienā šķirā. Starp šķirām pastāv tikai vizuālas atšķirības, kvalitātes un ekspluatācijas ziņā atšķirību nav. Attēlos uzrādīti neapstrādāti dēļi. Jebkuras šķiras dēļus ir iespējams apstrādāt jebkurā tonī, saskaņā ar klienta vēlmēm.

Ozols Premium

Minimālas koksnes toņu un tekstūru variācijas, praktiski bez zariem, pieļaujas nelieli, saauguši punktveida zariņi ar diametru ≤5mm. Šīs šķiras parkets tiek izmantots izsmalcinātos un ekskluzīvos interjeros, ja klients nevēlas redzēt zarus, un ja cena nespēlē noteicošo lomu.

Ozols Select

Nelielas koksnes toņu un tekstūras variācijas, pieļaujas nelieli zariņi. Viena no populārākajām šķirām, jo tā ir kā kompromiss starp bezzaru parketu (Premium), un parketu ar lielākiem zariem (Classic un Rustic).

Ozols Living

Pieļauti nelieli zariņi, kā arī aplievas koksne (gaišākas koksnes joslas gar parketa dēlīšu malām). Aplieva ir koksnes ārējā daļa, bet cietības un kvalitātes ziņā tā neatšķiras no pārējās koksnes. Atšķirība ir tikai vizuāla.

Ozols Classic

Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, tiek pieļauti lielāka izmēra zari. Netiek pieļauta aplievas koksne.

Ozols Rustic

Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, tiek pieļauti lielāka izmēra zari, un tiek pieļauta arī aplievas koksne. Šis ir visbiežāk izvēlētais šķirojums, jo šīs šķiras parkets vislabāk atklāj ozola koksnes dabīgo skaistumu, ir redzama dažādu toņu un tekstūru koksne, kā arī cenas ziņā tas ir vispieejamākais.

Pieejamie grīdas dēļu toņi

Clear (vaskots)

Clear White (vaskots)

Super White (vaskots)

Polar White (vaskots)

Medium Oak (vaskots)

Dark Oak (vaskots)

Antique (vaskots)

Gray (vaskots)

Graphite (vaskots)

Walnut (vaskots)

Ebony (vaskots)

Mahogany (vaskots)

Silver (vaskots)

Copenhagen Fog (vaskots)

London Fog (vaskots)

Oslo Fog (vaskots)

Shanghai Old Town Fog (vaskots)

Stavanger Fog (vaskots)

Strasbourg Fog (vaskots)

Tallin Fog (vaskots)

Transparent (eļļots)

Light White (eļļots)

Sand (eļļots)

Extra White (eļļots)

Havanna (eļļots)

Coral (eļļots)

Antique Oiled (eļļots)

Tabac (eļļots)

Graphit Lite (eļļots)

Graphite (eļļots)

Chestnut (eļļots)

Marrone (eļļots)

Moorland (eļļots)

Onyx (eļļots)

Schwarz (eļļots)

Kāpēc izvēlēties mūs?

Augstas kvalitātes koka grīdu piedāvājums

Latvijā ražota produkcija

Profesionāli meistari ar vairāku desmitu gadu pieredzi

Adekvāta un elastīga cenu politika

Pilns darbu komplekss - gan materiāli, gan ieklāšana

Plašs veiksmīgu projektu portfolio

Augsta klientu apkalpošanas kultūra un serviss

Bezmaksas konsultācija un tāmes sastādīšana