Kā izvēlēties grīdas apdari?

solideco bloga rakstu attēls

Koka grīdām pirms ekspluatācijas uzsākšanas ir jāveic apdare – vaskošana, eļļošana, vai lakošana. Nereti rodas jautājums – kuru no šiem apdares veidiem izvēlēties, kādas ir to priekšrocības un trūkumi?

Lakošana tiek veikta pēc dēļu ieklāšanas objektā. Laka aizpilda koksnes poras un veido nodilumizturīgu kārtiņu. Parasti lakošana tiek veikta 3 kārtās, starp tām veicot starpslīpēšanu. Lakota grīda ir viegli kopjama un izturīga pret nodilumu. Mēs klientiem piedāvājam veikt grīdu lakošanu ar augstas kvalitātes vācu ražojuma lakām. Pirms lakošanas grīdu ir iespējams beicēt (piešķirt tai dažādus toņus). Ir pieejamas spīdīgas, matētas un pusmatētas lakas.

Eļļošanu ir iespējams veikt 2 veidos – pēc grīdu ieklāšanas objektā, gan arī jau iepriekš, ražotnē. Pasūtot rūpnieciski eļļotus dēļus, pēc ieklāšanas objektā vairs nav jāveic nekādi apdares darbi. Eļļota grīda “elpo”, tā izskatās dabiskāka nekā lakota, taču prasa rūpīgāku kopšanu. Zemāk skat. toņus, kādos ir iespējams pasūtīt rūpnieciski eļļotus ozola un oša grīdas dēļus.

Nepieciešama palīdzība?

Mēs piedāvājam bezmaksas objekta apskati, tāmes sastādīšanu un konsultāciju.