• Augstākās kvalitātes koka grīdas un to ieklāšana

Divslāņu skujiņas parkets

Divslāņu skujiņas parketa dēlīšu konstrukcija ir identiska garajiem divslāņu parketa dēļiem- apakšējais slānis ir 9 mm bērza saplāksnis, virsējais slānis 3,2 mm ozols. Šāda konstrukcija nodrošina, ka parkets ‘’nestaigā’’, nevērpjas un neveido šķirbas, kā arī ir izturīgāks pret mitruma un temperatūras svārstībām. Šo iemeslu dēļ, divslāņu skujiņu ir iespējams līmēt uz betona pamatgrīdas, tai skaitā, uz apsildāmajām grīdām.

Virsējās kārtas biezums ir pietiekams, lai parketu varētu vairākas reizes slīpēt un atjaunot. Divslāņu skujiņas parkets tiek slīpēti rūpnīcā, un dēlīšiem pa perimetru ir fāzīte.
 

   
 

Konstrukcija
Sastāv no diviem slāņiem- bērza saplākšņa pamatslānis 9 mm, un ozola virsējais slānis 3,2 mm.

Izmēri
Biezums 12 mm, platums 135 mm. Garumi 540, 675, 810 mm. Tiek ražots ar labo un kreiso spundi.

Ieklāšana
Iespējams ieklāt uz saplākšņa, OSB, kā arī betona pamatgrīdas. Iespējama ieklāšana uz apsildāmajām grīdām. Ieklāšana notiek, līmējot parketa dēlīšus pie pamatgrīdas.

Slīpēšana
Divslāņu skujiņas dēlīši tiek slīpēti rūpnīcā, pēc ieklāšanas nav jāslīpē. Dēļiem ir spunde un grope sānos un galos, kā arī fāzīte (1mm plats nofrēzējums 45 grādu leņķī pa dēļa perimetru, kas savienojot dēļus, veido gropīti).

Apdare
Apdari iespējams veikt rūpnīcā (eļļošana dažādos toņos), vai arī pēc ieklāšanas objektā (eļļošana, lakošana vai cita veida apdare);

Šķirojums:

Atkarībā no zaru daudzuma un citiem parametriem, divslāņu skujiņas parkets tiek iedalīts vairākās šķirās. Jāpiebilst, ka visi zari ir špaktelēti, ārā krītošu zaru nav. Starp šķirām pastāv tikai vizuālas atšķirības, kvalitātes un ekspluatācijas ziņā atšķirību nav. Attēlos uzrādīti neapstrādāti parketa dēlīši. Jebkuras šķiras parketa dēlīšus ir iespējams apstrādāt jebkurā tonī, saskaņā ar klienta vēlmēm.

Apdare

Piedāvājam rūpnīcā veikt grīdas dēļu vaskošanu dažādos toņos ar vācu ražojuma Glimtrex vaskiem. Rūpnieciski vaskota grīda ir gatava ieklāšanai un ekspluatācijai, pēc ieklāšanas vairs nav jāveic nekādi apdares darbi. Vasks nodrošina augstu nodilumizturību un vieglu kopšanu.

 • Ozols Premium

  Minimālas koksnes toņu un tekstūru variācijas, praktiski bez zariem,  pieļaujas nelieli, saauguši punktveida zariņi ar diametru ≤5mm. Šīs šķiras dēļi tiek izmantoti izsmalcinātos un ekskluzīvos interjeros, ja klients nevēlas redzēt zarus, un ja cena nespēlē noteicošo lomu.

 • Ozols Select

  Nelielas koksnes toņu un tekstūras variācijas, pieļaujas mazi saaugušie zariņi ar diametru ≤20mm, plaisiņas ≤40mm garumā. Viena no populārākajām šķirām, jo tā ir kā kompromiss starp bezzaru dēļiem (Premium), un dēļiem ar lielākiem zariem (Classic un Rustic).

 • Ozols Living

  Pieļauti nelieli zariņi, kā arī aplievas koksne (gaišākas koksnes joslas, galvenokārt gar dēļu malām).

 • Ozols Classic

  Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, zari ≤75mm, plaisas ar platumu ≤6mm. Atšķirība no Rustic šķiras ir tas, ka netiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām).

 • Ozols Rustic

  Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, zari ≤75mm, plaisas ar platumu ≤6mm. Tiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām), līdz 10% no dēļu laukuma. Šīs šķiras dēļi vislabāk atklāj ozola koksnes dabīgo skaistumu, ir redzama dažādu toņu un tekstūru koksne.

 • Daži no mūsu realizētajiem divslāņu parketa ieklāšanas projektiem