• Augstākās kvalitātes koka grīdas un to ieklāšana

Grīdas dēļi

Masīvkoka grīdas dēļi ir klasiskākais no koka grīdu veidiem, kas ir pazīstams jau gadsimtiem. Mūsu piedāvātie dēļi tiek izgatavoti no rūpīgi atlasīta, augstākās kvalitātes kokmateriāla. Stingra kvalitātes kontrole visos ražošanas posmos, sākot ar koksnes žāvēšanu, līdz pat gala apdarei, ļauj mums piedāvāt augstākās kvalitātes produkciju.

 

masīvkoka dēļi augstākās kvalitātes grīdas dēļi

 

Konstrukcija
Pilnībā izgatavoti no cēlkoka- ozola vai oša. Nav līmēti, katrs dēlis tiek ēvelēts no vienas veselas, atsevišķas sagataves

Izmēri
Dēļu biezumi: 15 vai 21 mm, platumi: 130, 160, 180 mm. Garumi ir no 600 – 2200 mm. Tas nozīmē, ka pakās ir dažādu garumu dēļi dotajā diapazonā

Ieklāšana
15 mm biezuma dēļus iespējams ieklāt uz saplākšņa, OSB vai līdzīga koka seguma. Dēļu ieklāšana notiek, līmējot un naglojot tos pie pamatgrīdas.21 mm dēļus, papildus iepriekš minētajam, iespējams ieklāt arī uz lāgām (latām). Masīvkoka grīdas dēļus neiesakām ieklāt uz betona pamatgīdas, un uz apsildāmajām grīdām.  Ieteicams vispirms uz betona ieklāt saplāksni vai OSB, un tad uz tā klāt masīvkoka grīdas dēļus;

Slīpēšana
Mūsu piedāvātie masīvkoka grīdas dēļi tiek slīpēti rūpnīcā, pēc ieklāšanas nav jāslīpē. Dēļiem ir spunde un grope sānos un galos, kā arī fāzīte (1mm plats nofrēzējums 45 grādu leņķī pa dēļa perimetru, kas savienojot dēļus, veido gropīti).

Apdare
Apdari iespējams veikt rūpnīcā (eļļošana dažādos toņos), vai arī pēc ieklāšanas objektā (eļļošana, lakošana vai cita veida apdare). Pieejamie toņi: eļļas, vaski.

Šķirojums

Atkarībā no zaru daudzuma un citiem parametriem, grīdas dēļi tiek iedalīti vairākās šķirās. Jāpiebilst, ka visi zari ir špaktelēti, ārā krītošu zaru nav. Starp šķirām pastāv tikai vizuālas atšķirības, kvalitātes un ekspluatācijas ziņā atšķirību nav. Attēlos uzrādīti neapstrādāti dēļi. Jebkuras šķiras dēļus ir iespējams apstrādāt jebkurā tonī, saskaņā ar klienta vēlmēm.

Apdare

Piedāvājam rūpnīcā veikt grīdas dēļu vaskošanu dažādos toņos ar vācu ražojuma Glimtrex vaskiem. Rūpnieciski vaskota grīda ir gatava ieklāšanai un ekspluatācijai, pēc ieklāšanas vairs nav jāveic nekādi apdares darbi. Vasks nodrošina augstu nodilumizturību un vieglu kopšanu.

 • Ozols Premium

  Minimālas koksnes toņu un tekstūru variācijas, praktiski bez zariem,  pieļaujas nelieli, saauguši punktveida zariņi ar diametru ≤5mm. Šīs šķiras dēļi tiek izmantoti izsmalcinātos un ekskluzīvos interjeros, ja klients nevēlas redzēt zarus, un ja cena nespēlē noteicošo lomu.

 • Ozols Select

  Nelielas koksnes toņu un tekstūras variācijas, pieļaujas mazi saaugušie zariņi ar diametru ≤20mm, plaisiņas ≤40mm garumā. Viena no populārākajām šķirām, jo tā ir kā kompromiss starp bezzaru dēļiem (Premium), un dēļiem ar lielākiem zariem (Classic un Rustic).

 • Ozols Living

  Pieļauti mazi saaugušie zariņi ar diametru ≤20mm, plaisiņas ≤40mm garumā, kā arī pieļauta aplievas koksne (gaišākas koksnes joslas gar dēļu malām).

 • Ozols Classic

  Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, zari ≤75mm, plaisas ar platumu ≤6mm. Atšķirība no Rustic šķiras ir tas, ka netiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām).

 • Ozols Rustic

  Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, zari ≤75mm, plaisas ar platumu ≤6mm. Tiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām), līdz 10% no dēļu laukuma. Šīs šķiras dēļi vislabāk atklāj ozola koksnes dabīgo skaistumu, ir redzama dažādu toņu un tekstūru koksne.

 • Daži no mūsu realizētajiem masīvkoka grīdas dēļu ieklāšanas projektiem: