• Augstākās kvalitātes koka grīdas un to ieklāšana

Kā izvēlēties grīdu?

Mūsdienās pastāv vairāki koka grīdu veidi, kas savā starpā atšķiras gan vizuāli, gan pēc tehniskajiem parametriem un īpašībām. Lai pieņemtu pareizo lēmumu attiecībā uz koka grīdas izvēli, būtu nepieciešams izprast šīs atšķirības. Tas ļaus atrast tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Izvēloties grīdu, būtu jāapsver šadi galvenie jautājumi:

 • Vizuālais kāda grīda tieši Jums šķiet vispievilcīgākā;
 • Tehniskais uz kādas pamatgrīdas plānojat ieklāt jauno koka grīdu, kāda ir plānotā ekspluatācija.
 • Finansiālais kāds ir Jūsu budžets attiecībā uz grīdas ieklāšanu.

Īsumā aprakstīsim katru no mūsu piedāvātajiem grīdu veidiem un to īpašības. Lūgums ņemt vērā, ka zemāk esošajos foto ir redzama grīda bez apdares. Katram koka grīdas veidam ir iespējams veikt apdari Jūsu izvēlētajā tonī.

 • Masīvkoka grīdas dēļi

  Klasisks grīdas seguma veids. Dēļi pieejami dažādos biezumos un platumos, tie nav līmēti vai garumā saaudzēti. Ir iespējams ieklāt uz saplākšņa, OSB vai līdzīga seguma. Biezākos dēļus (21mm) iespējams ieklāt arī uz lāgām. Nav ieteicams ieklāt uz betona un uz apsildāmajām grīdām. Rūpnieciski slīpēti, pēc ieklāšanas nav nepieciešams slīpēt. Apdari iespējams veikt gan rūpnīcā, gan arī pēc ieklāšanas objektā. Lasīt vairāk.

 • Divslāņu parkets

  Sastāv no 2 slāņiem- bērza saplākšņa apakšējā slāņa, un ozola vai oša virsējā slāņa. Cena ir zemāka, nekā masīvkoka dēļiem. Iespējams ieklāt gan uz saplākšņa, OSB, gan arī uz betona, tai skaitā, uz apsildāmajām grīdām. Pēc ieklāšanas nav nepieciešams slīpēt. Apdari iespējams veikt gan rūpnīcā, gan arī pēc ieklāšanas objektā. Lasīt vairāk.

 • Mozaīkas parkets

  Masīvkoka dēlīši, kuru garums nepārsniedz apm. 500 mm. Iespējams ieklāt gan taisni, gan arī dažādos rakstos- skujiņa, kvadrāti, u.c. raksti. Ieteicams ieklāt uz saplākšņa, OSB, vai arī augstas kvalitātes un gludas betona pamatgrīdas. Pēc ieklāšanas ir nepieciešams slīpēt, un tad veikt apdari (eļļošanu vai lakošanu). Lasīt vairāk.

 • Divslāņu skujiņas parkets

  Profils ir tāds pats, kā divslāņu parketam- bērza saplākšņa apakšējais slānis, un ozola virsējais slānis. Atšķirība ir vienīgi garumos- divslāņu skujiņas parkets ir īsāks, līdz ar to, to ir iespējams ieklāt skujiņas rakstā. Iespējams ieklāt gan uz saplākšņa, OSB, gan arī uz betona, tai skaitā, uz apsildāmajām grīdām. Slīpēt pēc ieklāšanas nav nepieciešams. Apdari iespējams veikt gan rūpnīcā, gan arī pēc ieklāšanas objektā. Lasīt vairāk.